Góralski odejdzie z Łudogorca? Czas na topową ligę!

Góralski odejdzie z Łudogorca? Czas na topową ligę!
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Meridian Match

Kolonia polskich piłkarzy w niemieckiej Bundeslidze może niebawem ulec powiększeniu, bo zainteresowanie Jackiem Góralskim przejawia Freiburg.

Jak informują bułgarskie media, Góralski znajduje się na celowniku ekipy SC Freiburg. "Meridian Match" donosi, iż niemiecki klub wyśle skauta na Mistrzostwa Świata w celu obserwacji wychowanka Zawiszy, o ile ten na nie pojedzie.

25-latek latem minionego roku zamienił Jagiellonię Białystok na występy w Łudogorcu Razgrad, z którym sięgnął niedawno po ligowe mistrzostwo. Mimo stosunkowo niskiego poziomu ligi bułgarskiej, nie wypadł on z kadry reprezentacji Polski i znalazł się w szerokiej kadrze na nadchodzący mundial.

Polski pomocnik rozegrał w zakończonym niedawno sezonie szesnaście spotkań na boiskach bułgarskiej ekstraklasy. Z ekipą z Razgradu występował między innymi w rozgrywkach Ligi Europy, gdzie na etapie 1/16 finału klub ten został wyeliminowany przez włoski AC Milan.

Freiburg, który w poprzednim sezonie rzutem na taśmę utrzymał się w Bundeslidze, poszukuje wzmocnień środkowej formacji zespołu. Mogą być one szczególnie potrzebne zważywszy na rosnące zainteresowanie występującym aktualnie w tej strefie Janikiem Habererem.

Piłkarzami drużyny z południowej części Niemiec byli w ostatnich miesiącach także Rafał Gikiewicz oraz Bartosz Kapustka, który na Schwarzland-Stadion przebywał na wypożyczeniu z angielskiego Leicester City.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Inter Mediolan - FC Barcelona [OFICJALNIE] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy