Górnik Łęczna z drugim wolnym transferem w ostatnich dniach [OFICJALNIE]

Górnik Łęczna z drugim wolnym transferem w ostatnich dniach [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Górnik Łęczna

Szeregi pierwszoligowego Górnika Łęczna zasilił Jakub Bednarczyk.

24-letni Jakub Bednarczyk w przeszłości szkolił się w Bayerze Leverkusen (występy w juniorach), a także w FC St. Pauli. W tym drugim grał głównie w rezerwach, a w pierwszym zespole pojawił się na murawie dwa razy (2. Bundesliga i Puchar Niemiec).

W sezonie 2020/2021 prawy obrońca był wypożyczony do Zagłębia Lubin. W jego koszulce zanotował osiem występów w Ekstraklasie, po czym wrócił do Niemiec. Od połowy poprzedniego roku jest z kolei bez klubu, co oznacza, że do Górnika Łęczna przeniósł się na zasadzie wolnego transferu.

- Jakub to zawodnik, który ostatnio nie miał przynależności klubowej. Od pewnego czasu trenuje z pierwszą drużyną Górnika. Pozostanie z nami do końca sezonu. Będziemy mu się przyglądać pod kątem gry w kolejnym sezonie - powiedział dyrektor sportowy łęcznian Veljko Nikitović.

Były juniorski i młodzieżowy reprezentant Polski jest drugim ogłoszonym w ostatnich dniach nowym nabytkiem Górnika. W czwartek dołączył do niego Michał Pawlik.

Łęczna zajmuje dwunaste miejsce w tabeli I ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy