Górnik Zabrze pozyskał napastnika Rakowa Częstochowa [OFICJALNIE]

Górnik Zabrze pozyskał napastnika Rakowa Częstochowa [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Górnik Zabrze

Górnik Zabrze wkrótce sprzeda Szymona Włodarczyka, dlatego potrzebny był następca. We wtorkowe popołudnie pozyskano Sebastiana Musiolika.

Górnik Zabrze jest o krok od sprzedaży Szymona Włodarczyka. Młodzieżowy reprezentant Polski po obiecującym sezonie w Ekstraklasie nie narzeka na brak chętnych.

Łączono go między innymi z klubami włoskimi czy belgijskimi, a także MLS. Wygląda jednak na to, że ostatecznie zasili Sturm Graz.

Kwota transakcji wyniesie dwa i pół miliona euro.

Ekipa z Roosevelta 81 dosyć szybko znalazła kogoś, kto załata lukę po jego odejściu. Wybór padł na Sebastiana Musiolika.

Napastnik ostatnio był związany z Rakowem Częstochowa, ale jego kontrakt wygasł 30 czerwca 2023 roku. Od tamtej pory zgłaszały się po niego kolejne ekipy. Wśród nich Śląsk Wrocław.

On jednak uznał, że Górnik Zabrze to najlepsze rozwiązanie. Z zespołem prowadzonym przez Jana Urbana parafował umowę do 30 czerwca 2026 roku.

27-latek to wychowanek ROW-u Rybnik. W swojej karierze grał też dla takich ekip jak Piast Gliwice czy Pordenone.

W poprzednim sezonie w barwach Rakowa Częstochowa zaliczył 26 spotkań, a jego dorobek to jeden gol.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy