Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA]

2024-05-17 22:10:04; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Fot. PressFocus
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Starcie Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice zostało przerwane. W obliczu użycia środków pirotechnicznych arbiter zaprosił piłkarzy obu ekip do szatni.

Przy okazji piątkowego meczu Ekstraklasy do głosu doszli kibice gospodarzy, którzy użyli środków pirotechnicznych przy okazji prezentowania swojej efektowej oprawy.

Zadymienie stadionu było na tyle duże, że sędzie prowadzący tę rywalizację - Karol Arys, zaprosił piłkarzy do szatni na krótki odpoczynek. Wszystko po to, by przeczekać nienajlepsze warunki.

Przed potyczki rywalizacji Górnik Zabrze musiał radzić sobie w osłabieniu, a mimo to prowadził 1-0 w starciu z walczącym o utrzymanie beniaminkiem Ekstraklasy.

Bo choć czerwoną kartkę otrzymał Dani Pacheco, to kilkanaście minut później na wysokości zadania stanął Adrián Kaprálik. Słowak trafił do siatki i to jego siódmy gol w tym sezonie Ekstraklasy.

AKTUALIZACJA:

Piłkarz Górnika Zabrze i Puszczy Niepołomice po kilkuminutowej przerwie wrócili do gry. Do zakończenia rywalizacji został nieco ponad kwadrans.