Gracze Borussii Dortmund krytykują Dembélé. „Jego zachowanie jest złe dla drużyny!”

Gracze Borussii Dortmund krytykują Dembélé. „Jego zachowanie jest złe dla drużyny!”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Marca | Kicker

Gonzalo Castro i Sokratis Papastathopoulos skrytykowali postępowanie Ousmane'a Dembélé.

Francuz jest łączony z przenosinami do Barcelony, która widzi w nim następcę Neymara. Taki kierunek bardzo podoba się 20-latkowi, który zamierza zrobić wszystko co w jego mocy, by doprowadzić do transferu. W ostatnim czasie nie pojawia się na treningach zespołu i mimo kar nie zamierza do nich wrócić. Jak na razie nie ma to wpływu na postawę „die Borussen”, którzy wciąż odrzucają oferty „Blaugrany”, negatywnie za to oddziałuje na sytuację w szatni.

- Dembélé? Rozwiążemy tę sytuację za zamkniętymi drzwiami. Musimy jednak jasno powiedzieć, że takie sytuacje nie mogą mieć miejsca, a jego zachowanie jest złe dla drużyny. Jeśli piłkarz może powiedzieć „skoro chce mnie inny klub, to ja nie będę trenować”, to straszne dla futbolu - stwierdził Gonzalo Castro.

Wtóruje mu defensor Borussii, Sokratis.

- Ousmane to młody chłopak, ale musi zdać sobie sprawę, że żaden zawodnik nie jest większy od drużyny. Wszyscy musimy zrozumieć, że należy pracować dla zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy