Grosicki bliski odejścia z West Bromwich Albion?!

Grosicki bliski odejścia z West Bromwich Albion?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Super Express

Kamil Grosicki może wkrótce przenieść się do Olympiakosu, o czym informuje Jerzy Chwałek z „Super Expressu”.

Menedżer West Bromwich Albion Sam Allardyce postanowił dać Kamilowi Grosickiemu szansę na to, by wystąpić w trzech kolejnych meczach. Polak wielkiej furory nie zrobił, ale zaprezentował się przyzwoicie i mógł z nadzieją spoglądać w przyszłość.

Jednak przy okazji ostatniego meczu z Manchesterem City zabrakło dla niego miejsca nawet na ławce rezerwowych. To praktycznie z miejsca wywołało falę spekulacji odnośnie do jego przyszłości.

Wszystko wskazuje na to, że zawodnik wkrótce rzeczywiście pożegna się z Premier League i poszuka dla siebie zatrudnienia poza Wyspami Brytyjskimi. Tak przynajmniej twierdzi Jerzy Chwałek z „Super Expressu”.

Jego zdaniem skrzydłowy może trafić do Olympiakosu, dla którego jest jednak opcją rezerwową. Pierwszy wybór to João Victor. Tu jednak negocjacje nie układają się najlepiej, dlatego też Grecy patrzą w stronę Grosickiego.

32-latek miałby prawdopodobnie przenieść się do wspomnianego klubu na zasadzie wolnego transferu.

Dla Polaka ewentualny transfer i regularne występy są niezwykle ważne, mając na uwadze fakt, że w tym roku odbędą się Mistrzostwa Europy.

Urodzony w Szczecinie piłkarz trafił do West Bromwich Albion z Hull City zimą 2020 roku. Od tamtej pory rozegrał dla tej ekipy 19 spotkań, a jego dorobek to gol i pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy