Grosicki CHYBA zdążył. Czekamy na potwierdzenie transferu!

Grosicki CHYBA zdążył. Czekamy na potwierdzenie transferu! fot. FotoPyK
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Mateusz Borek [Twitter]

Skoro do 18 trwał deadline wewnętrznego okna w Anglii, dziwnym byłoby, gdyby nie uczestniczył w nim Kamil Grosicki. Tak też się stało, a Polakowi najprawdopodobniej udało się zrealizować cel i przenieść do Nottingham Forest.

Jak napisał na Twitterze Mateusz Borek (pisownia oryginalna): „Typowe @GrosickiKamil Story.60 sec przed zamknięciem okna,dokładnie o 17.59 podpisuje kontrakt z @NFFC. System rejestracji nie przysyła potwierdzenia. NF twierdzi,że transfer jest zrealizowany. Kamil w drodze do Nottingham. Wyp. do końca sezonu. Na wypadek awansu 2 lata umowy”.

Czekamy więc na oficjalne potwierdzenie transakcji, w wyniku której reprezentant Polski opuści West Bromwich Albion.

Menedżer Slaven Bilić nie widział dla Grosickiego miejsca w składzie na poziomie Premier League, chociaż ten wcześniej przyczynił się do awansu.

32-letni skrzydłowy wróci więc do Championship, w której wystąpił już w 118 spotkaniach, strzelając 26 bramek i zaliczając 25 asyst.

Grosicki do WBA trafił zimą tego roku z Hull City. Wcześniej występował też w Stade Rennes, Sivasporze, Jagiellonii Białystok, Legii Warszawa, FC Sionie i Pogoni Szczecin.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy