Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Twitter | Transfery.info

Kamil Grosicki może ostatecznie odejść z West Bromwich Albion i zasilić barwy Nottingham Forest. Polak podał w swoich mediach społecznościowych termin, w którym najprawdopodobniej do tego dojdzie - najbliższy WTOREK.

Po złożeniu podpisu na dokumentacji przez „Grosika”, wydawało się, że operacja z jego udziałem zostanie sfinalizowana. Okazało się jednak, że papiery zostały wysłane w celu rejestracji transferu o 21 sekund za późno. Mimo wszystko 32-latek może ostatecznie dopiąć swego.

Nottingham Forest cały czas walczy o wygranie sporu, lecz EFL wciąż się waha. Jesteśmy bowiem świadkami sytuacji bezprecedensowej, w której to gracz, pomimo dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, wciąż nie poznał swojej przyszłości.

Skrzydłowemu bardzo współczuje Slaven Bilić. Chorwat chce być wobec niego fair i już zapewnił, że gdyby ostatecznie doszło do fiaska, „The Baggies” zgłoszą piłkarza do rozgrywek Premier League. Na razie jednak trzeba czekać. Do kiedy?

Sam Grosicki zamieścił w mediach społecznościowych krótki aczkolwiek treściwy wpis, w którym pada jedno słowo: „Tuesday”. Wiemy już zatem, że właśnie do wtorku wszystko powinno być jasne.

Jeśli EFL wyrazi zgodę na przenosiny, 78-krotny reprezentant Polski zostanie wypożyczony do 30 czerwca 2021 roku, a w przypadku wywalczenia przez „The Reds” awansu do Premier League, podpisze on dwuletni kontrakt.

W tym kontekście dodajmy, że jego obecne porozumienie z WBA wygasa wraz z końcem trwającego sezonu. Na The Hawthorns trafił za 800 tysięcy funtów (950 tysięcy euro) z Hull City w styczniu i od tego czasu uzbierał 15 występów okraszonych golem i trzema asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy