Grosicki w kadrze WBA na mecz Premier League

Grosicki w kadrze WBA na mecz Premier League fot. West Bromwich Albion
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: BT Sport | The Guardian

Po kilku tygodniach oczekiwań, Kamil Grosicki w końcu znalazł się w kadrze West Bromwich Albion. Polak może otrzymać szansę występu przeciwko Crystal Palace w Premier League.

Niedoszły transfer skrzydłowego mocno skomplikował jego sytuację w zespole „The Baggies”. 21 sekund - tyle zabrakło, aby doświadczony gracz trafił do Nottingham Forest i dlatego wydawało się, że kluby otrzymają stosowną zgodę na domknięcie całej operacji. EFL zastanawiało się, jak podejść do całej sprawy, a w tym czasie Polak pozostawał w próżni.

Ostatecznie transfer nie doszedł do skutku, ale Slaven Bilić zachował się fair wobec „Grosika” i natychmiast zgłosił go do Premier League. Mimo to nie otrzymywał on powołań od chorwackiego menedżera.

To zmieniło się dopiero teraz. Angielskie media nie mają wątpliwości, że 32-latek znalazł się w kadrze na mecz z Crystal Palace. Musimy jednocześnie wiedzieć jednak o tym, że to wcale nie oznacza, że ujrzymy go wśród rezerwowych. W Premier League utrzymano bowiem wcześniej obowiązujące przepisy o 18-osobowych kadrach i co za tym idzie, siedmiu piłkarzach zasiadających na ławce.

Przy obecnym ustawieniu West Browmich Albion trudno tak naprawdę stwierdzić, z kim o miejsce w składzie rywalizuje Kamil Grosicki. Zespół występuje bowiem bez klasycznych skrzydłowych, których zastępują wahadłowi.

Do konfrontacji z „Orłami” dojdzie już dzisiaj o godzinie 13:00.

***

Grosicki szczerze o położeniu w West Bromwich Albion: Nic więcej nie mogę zrobić

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy