Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi

Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fanatik

„Fanatik” donosi, że Kamil Grosicki został zaproponowany Trabzonsporowi.

Umowa reprezentanta Polski z Hull City jest ważna tylko do 30 czerwca 2020 roku. Angielskie media informowały, iż strony rozpoczęły rozmowy na temat przedłużenia współpracy, ale nie będzie wielkim zaskoczeniem, jeśli Grosicki koniec końców opuści zespół „Tygrysów”. Sam skrzydłowy jakiś czas temu dał do zrozumienia, że chce jak najszybciej wyjaśnić swoją sytuację.

Zdaniem tureckich mediów 31-latek został zaoferowany przez menedżerów Trabzonsporowi. Klub znad Bosforu może szukać nowego skrzydłowego, ponieważ na początku sezonu poważnej kontuzji kolana nabawił się Abdülkadir Ömür. Co prawda jest on bliżej niż dalej powrotu do pełni sił, ale zapewne ominie go jeszcze kilka spotkań w nowym roku.

Turcy podkreślają, że z uwagi na wygasający kontrakt pozyskanie Grosickiego nie powinno wiązać się z wielkim wydatkiem.

W tym sezonie Polak rozegrał 19 spotkań w Championship. Strzelił sześć goli i zanotował dwie asysty.

W przeszłości Grosicki występował już w Turcji, reprezentując barwy Sivassporu. W jego koszulce rozegrał 104 mecze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy