"Guardiola prawie ze mną nie rozmawia. Nie wiem, na czym stoję"

"Guardiola prawie ze mną nie rozmawia. Nie wiem, na czym stoję"
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Goal

Sebastian Rode opowiedział na łamach mediów o swoich relacjach z Pepem Guardiolą, dodając że jest niezadowolony z obecnej sytuacji.

Były młodzieżowy reprezentant Niemiec w tym sezonie bardzo rzadko pojawia się na boisku i spekuluje się, że będzie jednym z tych, którzy latem opuszczą Monachium. 25-latek nie dostaje szans nawet, gdy trener decyduje się na wprowadzenie rotacji.

Dysproporcja między obecną a poprzednią kampanią jest duża. Aktualnie Rode ma rozegranych łącznie 13 spotkań (uwzględniając wszystkie rozgrywki), natomiast sezon 2014/2015 zakończył z 35 występami na koncie. Pomocnik w rozmowie z "Goal" opowiedział więcej o swojej sytuacji.

- Guardiola właściwie ze mną nie rozmawia, więc tak naprawdę nie wiem, na czym stoję i dlaczego nie dostaję szans na regularne granie - oświadczył Rode.

- Matthias Sammer ma ze mną dużo lepszy kontakt, wspiera mnie i mówi, że w klubie są ze mnie zadowoleni. Ja jednak jestem niezadowolony z czasu gry - dodał.

- W moim pierwszym sezonie grałem znacznie częściej i nie schodziłem poniżej pewnego poziomu. Rozumiem, że mamy wielu fantastycznych piłkarzy, ale udowodniłem, że jestem w stanie z nimi konkurować - zakończył.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Kevin De Bruyne wybrał jedenastkę marzeń z zawodników, z którymi grał Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Piłkarze Polonii Bytom zgodzili się na obniżenie pensji do 500 złotych brutto Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu Milik na okładce „La Gazzetta dello Sport”. Włosi sugerują transfer do Milanu OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje OFICJALNIE: UEFA przekłada kolejne mecze i turnieje Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Guilherme reprezentantem Polski? „W tej chwili nie muszę się już nad tym zastanawiać” Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Real Madryt: Trudne zadanie Zidane'a. Musi zrezygnować z... 12 piłkarzy Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja” Willian opuści Chelsea i... zostanie w Premier League? „To pierwsza opcja”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy