Hajto chce zmiany w składzie reprezentacji: Czas, żeby siadł na ławie

Hajto chce zmiany w składzie reprezentacji: Czas, żeby siadł na ławie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Polsat Sport

Tomasz Hajto uważa, że selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek, powinien poczynić zmianę w linii pomocy swojej drużyny.

W czwartek Polacy przegrali w Lidze Narodów z Portugalią 2:3. Kilku naszych reprezentantów nie pokazało się w tym meczu z dobrej strony i wśród nich był na pewno Grzegorz Krychowiak. Mateusz Borek i Hajto wypowiedzieli się na jego temat w prowadzonej przez Romana Kołtonia Prawdzie Futbolu.

- Lubię Grześka i broniłem go, jak był w trudnej sytuacji klubowej. Dobrze się stało, że trafił do Rosji, bo zaczął regularnie grać. Mecz z Portugalią mu nie wyszedł. Był spóźniony, o tempo za wolny. Nie potrafił pokazać swoich atutów, bo gra dla niego była po prostu za szybka. Liczę, że przekona nas w kolejnym meczu, że jest w lepszej dyspozycji - powiedział Borek.

- Niejednokrotnie go broniłem, ale przyszedł czas, żeby siadł na ławie. Trzeba dać szansę innemu, młodemu chłopakowi i takie posunięcie być może zmotywuje Krychowiaka do pracy. Mam wrażenie, że on przyjeżdża na kadrę jako gwiazda światowego formatu. A prawda jest taka, że z meczu na mecz zaczyna coraz słabiej grać. Podstawowy zarzut do niego jest taki, że on już nie biega, ani nie walczy. To był tramwaj, który zderzył się z TGV - stwierdził z kolei Hajto.

Na razie nie zanosi się na to, by Krychowiak faktycznie wylądował na ławce. 28-letniego pomocnika nie brakuje w przewidywanym składzie reprezentacji Polski na niedzielne spotkanie z Włochami opublikowanym przez „Przegląd Sportowy”. Przypomnijmy, że rozgrywany w Chorzowie mecz rozpocznie się o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy