Heorhij Citaiszwili blisko letniego odejścia z Dynama Kijów

Heorhij Citaiszwili blisko letniego odejścia z Dynama Kijów fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Georgian Footy [Twitter] | csakfoci.hu

Występujący ostatnio w Wiśle Kraków Heorhij Citaiszwili może zasilić Ferencvárosi - informują tłiterowy profil Georgian Footy oraz csakfoci.hu.

Wojna w Ukrainie spowodowała, że wielu piłkarzy występujących w klubach ukraińskich i rosyjskich musiało sobie szukać w marcu i kwietniu nowych zespołów. Wszystko po to, by utrzymać rytm meczowy.

Do tej grupy zalicza się między innymi 21-letni Heorhij Citaiszwili. Gruzin od kwietnia był wypożyczony do Wisły Kraków.

Pod Wawelem spisywał się bardzo dobrze i być może gdyby udało się utrzymać, to 13-krotny mistrz Polski usiadłby z władzami Dynama Kijów do stołu w celu negocjacji kolejnego transferu czasowego.

Tak się jednak nie stało, bo podopieczni Jerzego Brzęczka po 26 latach zasilą stawkę pierwszej ligi. Jaka zatem czeka przyszłość wspomnianego skrzydłowego?

Jak informują Georgian Footy oraz csakfoci.hu, znalazł się on na celowniku Ferencvárosi.

Mistrzowie Węgier szukają wzmocnień przed walką o Ligę Mistrzów, a sylwetka 21-latka jest dla nich co najmniej intrygująca. Transakcja będzie jednak równoznaczna z dużym wydatkiem, bo Dynamo Kijów oczekuje więcej niż dwa miliony euro.

Siedmiokrotny reprezentant Gruzji rozegrał w Ekstraklasie łącznie siedem meczów, a jego dorobek to gol i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Piotr Zieliński z golem w starciu z Ajaksem Amsterdam. Trzecia bramka Polaka w turnieju [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Liga Mistrzów: Koszmarny wieczór Antonio Adána. Fatalny błąd przy golu, a później czerwona kartka [WIDEO] Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Dwie nowe propozycje dla Houssema Aouara Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Ważna informacja dotycząca Leo Messiego. „1 lipca 2023 roku będzie piłkarzem tego klubu” Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Julen Lopetegui coraz bliżej zmiany klubu. Słowne porozumienie Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League Newcastle United nie było pierwsze. Saudyjczycy mogli przejąć udziały w innym klubie z Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy