Hit transferowy z udziałem gracza Legii Warszawa?! Przygotowują ofertę
2025-12-12 09:11:19; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Wątpliwości w sprawie dalszej gry w Legii Warszawa ma Juergen Elitim. Wykorzystać zamierza to Atlético Nacional. Największy klub w Kolumbii przygotowuje propozycję - zapewnia futbolete.com.
Legia Warszawa jest pogrążona w kryzysie. Kolejne porażki komplikują sytuacje jeszcze bardziej. W tym całym chaosie trudno doszukać się jakichkolwiek pozytywów.
Kaganek nadziei niesie w ciemnym tunelu Marek Papszun, który już po zakończeniu rundy jesiennej ma rozpocząć rewolucję przy Łazienkowskiej. Jego pierwszym celem będzie... utrzymanie w Ekstraklasie.
Całe to zamieszanie na pewno nie wpływa dobrze na pozycję negocjacyjną Legii. Wątpliwości w sprawie pozostania w polskiej stolicy ma Juergen Elitim.Popularne
26-latek to jeden z nielicznych zawodników, który zasługiwał w tym sezonie na pochwały. Problem polega na tym, że z powodu kontuzji pauzuje już od ponad miesiąca.
Umowa pomocnika obowiązuje już tylko do 30 czerwca 2026 roku. Doskonale wiedzą o tym przedstawiciele Atlético Nacional.
Jeden z największych klubów w Kolumbii jest bardzo mocno zainteresowany sprowadzeniem gracza z Cartagena de Indias. „Jest jednym z najbardziej pożądanych zawodników Nacionalu. [...] Klub poszukuje kreatywnego pomocnika, który poprowadzi drużynę w 2026 roku, a Elitim jest jednym z najbardziej cenionych nazwisk przez dyrektora sportowego” - przekonuje portal futbolete.com.
Działacze 18-krotnego mistrza kraju utrzymują kontakty z Elitimem. W przygotowaniu znajduje się atrakcyjna propozycja.
Na ten moment trudno stwierdzić, czy 26-latek byłby zainteresowany powrotem do ojczyzny już na tym etapie kariery. Z drugiej strony trzeba podkreślić, że chce go absolutny gigant rodzimych rozgrywek, który ma chrapkę także na sukcesy międzynarodowe. Zarząd planuje znacząco wzmocnić skład.
Statystyki zawodnika (sezon) dostarczony przez Superscore



![Dopiero wrócił do Jagiellonii Białystok, musi skończyć karierę. „Rozpoczyna się nowa droga” [OFICJALNIE]](img/photos/115481/170x113/igors-tarasovs.jpg)







![Efthymios Koulouris się nie zatrzymuje [WIDEO]](img/photos/115554/170x113/koulouris.jpg)


![Legia Warszawa chciała gracza z 151 występami w Ligue 1, ale on wybrał grę w Izraelu [OFICJALNIE]](img/photos/115548/170x113/wylan-cyprien.jpg)



![Niesamowite emocje w końcówce! FC Porto remisuje ze Sportingiem CP w hicie ligi portugalskiej [WIDEO]](img/photos/111741/90x60/froholdt-bednarek.jpg)













