#Hot16Challenge2: Kapustka odpowiedział na nominację [WIDEO]

#Hot16Challenge2: Kapustka odpowiedział na nominację [WIDEO] fot. Foot Truck
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Foot Truck

Bartosz Kapustka odpowiedział na zaproszenie Tymoteusza Puchacza do udziału w #Hot16Challenge2.

Występujący w Lechu Poznań Puchacz opublikował swoją „szesnastkę” w środę. Reprezentant Polski do lat 20 nominował do zabawy kilku innych piłkarzy, w tym właśnie Kapustkę. Gracz Leicester City dzisiaj odpowiedział na wyzwanie.

23-latek zaprezentował „szesnastkę” bez bitu, po czym przedstawił swoje nominacje. Na jego liście znaleźli się B.R.O, Ostry/Bezimienni, Kuba Polkowski oraz Mam Na Imię Aleksander.

Przypomnijmy, że druga edycja #Hot16Challenge to również zbiórka pieniędzy, które zostaną przekazane lekarzom i szpitalom na walkę z koronawirusem. W sumie udało się zebrać już ponad milion złotych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy