IDZIE NOWE. Dwóch kandydatów do zastąpienia Michała Probierza w młodzieżówce

IDZIE NOWE. Dwóch kandydatów do zastąpienia Michała Probierza w młodzieżówce fot. Marcin Bulanda/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kuba Seweryn [Twitter]

Michał Probierz to nowy selekcjoner reprezentacji Polski. Z tego powodu powstał wakat w ekipie do lat 21. Kto go zastąpi? W tym kontekście padają dwa, zupełnie nowe nazwiska - donosi Kuba Seweryn.

Reprezentacja Polski prezentowała się w eliminacjach do EURO 2024 poniżej oczekiwań i dlatego ma nowego selekcjonera.

Z posadą pożegnał się Fernando Santos, a jego miejsce zajął Michał Probierz.

Nowy sternik drużyny narodowej lada dzień powinien rozesłać pierwsze powołania. Na ten moment nie wiadomo, kto znajdzie się na liście, choć plotkuje się o kilku nowych twarzach.

W tle tej sprawy poszukiwany jest następca 50-latka w młodzieżówce.

Do tej pory wydawało się, że schedę po Probierzu przejmie dotychczasowy selekcjoner U-20. On jednak prawdopodobnie zachowa swoje dotychczasowe stanowisko.

Według doniesień Kuby Seweryna w kontekście zastąpienia nowego szkoleniowca „jedynki” padają dwa nazwiska, a są nimi Mariusz Pawlak oraz Adam Majewski.

Pierwszy z nich do niedawna prowadził drugoligową Wisłę Puławy, a drugi był trenerem Stali Mielec.

„Według moich informacji, PZPN rozmawia w sprawie objęcia reprezentacji Polski U-21 z Adamem Majewskim (ostatnio Stal Mielec) i Mariuszem Pawlakiem (ostatnio Wisła Puławy).

Słyszę też, że Miłosz Stępiński najprawdopodobniej zostanie w kadrze U-20. Więc nie rozumiem, o co chodzi z tym pożegnaniem” - napisał Seweryn.

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała do tej pory wszystkie dwa spotkania eliminacji do Mistrzostw Europy w swojej kategorii wiekowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy