Iniesta: Nie myślę o końcu kariery

Iniesta: Nie myślę o końcu kariery fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Onda Cero

Środkowy pomocnik Vissel Kobe, Andrés Iniesta, przyznał w wywiadzie dla „Onda Cero”, że na razie nie myśli o zakończeniu kariery.

Wydawało się, że zbliżający się wielkimi krokami do 36. roku życia Andrés Iniesta już wkrótce może zdecydować się na to, by odwiesić buty na kołek. Piłkarz przyznał jednak w ostatnim wywiadzie, że na razie o tym nie myśli i skupia się na przyszłości, którą nadal wiąże z piłką nożną.

O swoich planach i odczuciach opowiedział w „Onda Cero”.

- Na ten moment jestem pewny, że nadal chcę grać i być może po tym, jak skończy się ta cała pandemia, zdecyduję się robić coś innego i zmienić miejsce. Mam umowę do 31 stycznia 2021 roku. Zobaczymy, co się wydarzy. Nadal chcę odczuwać emocje związane z futbolem. To dla mnie niezwykle istotne.

Iniesta obecnie przebywa w Japonii, gdzie również panuje pandemia koronawirusa. Hiszpan uważa jednak, że tamtejsze władze panują nad sytuacją.

- Właściwie od trzech miesięcy wszystko tutaj jest kontrolowane. Ludzi na ulicach jest niewiele. Tu zareagowano bardzo szybko: zamknięto szkoły i odwołano wydarzenia masowe. Teraz widać, że były to dobre posunięcia - dodaje.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy