Iniesta: Nie myślę o końcu kariery

Iniesta: Nie myślę o końcu kariery fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Onda Cero

Środkowy pomocnik Vissel Kobe, Andrés Iniesta, przyznał w wywiadzie dla „Onda Cero”, że na razie nie myśli o zakończeniu kariery.

Wydawało się, że zbliżający się wielkimi krokami do 36. roku życia Andrés Iniesta już wkrótce może zdecydować się na to, by odwiesić buty na kołek. Piłkarz przyznał jednak w ostatnim wywiadzie, że na razie o tym nie myśli i skupia się na przyszłości, którą nadal wiąże z piłką nożną.

O swoich planach i odczuciach opowiedział w „Onda Cero”.

- Na ten moment jestem pewny, że nadal chcę grać i być może po tym, jak skończy się ta cała pandemia, zdecyduję się robić coś innego i zmienić miejsce. Mam umowę do 31 stycznia 2021 roku. Zobaczymy, co się wydarzy. Nadal chcę odczuwać emocje związane z futbolem. To dla mnie niezwykle istotne.

Iniesta obecnie przebywa w Japonii, gdzie również panuje pandemia koronawirusa. Hiszpan uważa jednak, że tamtejsze władze panują nad sytuacją.

- Właściwie od trzech miesięcy wszystko tutaj jest kontrolowane. Ludzi na ulicach jest niewiele. Tu zareagowano bardzo szybko: zamknięto szkoły i odwołano wydarzenia masowe. Teraz widać, że były to dobre posunięcia - dodaje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy