Iniesta: Nie myślę o końcu kariery

Iniesta: Nie myślę o końcu kariery fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Onda Cero

Środkowy pomocnik Vissel Kobe, Andrés Iniesta, przyznał w wywiadzie dla „Onda Cero”, że na razie nie myśli o zakończeniu kariery.

Wydawało się, że zbliżający się wielkimi krokami do 36. roku życia Andrés Iniesta już wkrótce może zdecydować się na to, by odwiesić buty na kołek. Piłkarz przyznał jednak w ostatnim wywiadzie, że na razie o tym nie myśli i skupia się na przyszłości, którą nadal wiąże z piłką nożną.

O swoich planach i odczuciach opowiedział w „Onda Cero”.

- Na ten moment jestem pewny, że nadal chcę grać i być może po tym, jak skończy się ta cała pandemia, zdecyduję się robić coś innego i zmienić miejsce. Mam umowę do 31 stycznia 2021 roku. Zobaczymy, co się wydarzy. Nadal chcę odczuwać emocje związane z futbolem. To dla mnie niezwykle istotne.

Iniesta obecnie przebywa w Japonii, gdzie również panuje pandemia koronawirusa. Hiszpan uważa jednak, że tamtejsze władze panują nad sytuacją.

- Właściwie od trzech miesięcy wszystko tutaj jest kontrolowane. Ludzi na ulicach jest niewiele. Tu zareagowano bardzo szybko: zamknięto szkoły i odwołano wydarzenia masowe. Teraz widać, że były to dobre posunięcia - dodaje.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy