Inter: „Cała naprzód”! Następca Conte o krok od przeprowadzki

Inter: „Cała naprzód”! Następca Conte o krok od przeprowadzki fot. charnsitr / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Gianluca Di Marzio | Fabrizio Romano

Gianluca Di Marzio przekonuje, że Inter Mediolan jest coraz bliżej związania się z Simone Inzaghim.

Młodszy z braci Inzaghich podczas kariery zawodniczej może i pozostawał nieco w cieniu Filippo, ale w trenowaniu radzi sobie jak na razie lepiej. Ze swoim Lazio odnosił już sukcesy w postaci trofeów, ale coraz więcej wskazuje na to, że jego przygoda na Stadio Olimpico powoli dobiega końca. Trener negocjuje warunki nowej umowy, lecz na ten moment rozmowy stanęły w martwym punkcie.

„Biancocelesti” bardzo późno zabrali się do kwestii przedłużenia porozumienia z 45-latkiem i teraz wychodzą tego skutki. Wczoraj miało dojść do pierwszego spotkania, a Gianluca Di Marzio donosi, że dziś dyskusje były kontynuowane, jednak bez pozytywnego skutku.

Strony nie doszły do jakiegokolwiek porozumienia i nie zapowiada się, żeby miało to się w najbliższym czasie zmienić. Inzaghi ma teraz wysłuchać propozycji Interu, a pierwsze rozmowy przewidziano już na dzisiejszy wieczór. Będzie to kontynuacja negocjacji, które już w środę miał rozpocząć agent szkoleniowca.

Nowi mistrzowie Włoch chcą jak najszybciej dopiąć temat, by omówić z trenerem strategię na rynku transferowym. Ta z góry będzie utrudniona, ponieważ klub jest zmuszony do sprzedaży części zawodników, by utrzymać stabilność finansową.

Właśnie przez to z mediolańczykami pożegnał się Antonio Conte, który żądał od działaczy gwarancji wzmocnień i kontynuowania zwycięskiego projektu. Na ten moment Suning Group nie było w stanie zapewnić mu utrzymania kluczowych piłkarzy przy jednoczesnym sprowadzeniu kolejnych gwiazd.

Informacje o negocjacjach z Inzaghim potwierdza również Fabrizio Romano. Także jego zdaniem to trener Lazio jest obecnie faworytem do przejęcie sterów nad drużyną z San Siro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy