Inter Mediolan bliski transferu Kumbulli. Musi uważać na konkurencję z Premier League

Inter Mediolan bliski transferu Kumbulli. Musi uważać na konkurencję z Premier League
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Inter Mediolan jest bardzo blisko pozyskania Marasha Kumbulli z Hellasu Verona. Nie może być jednak pewny swego, ponieważ defensor znajduje się wciąż w orbicie zainteresowań Evertonu i Tottenhamu - poinformował Nicolò Schira.

Media z Półwyspu Apenińskiego informują już od pewnego czasu, że przedstawiciele „Nerazzurrich” wykazują chęć nawiązania współpracy z wyróżniającym defensorem na poziomie Serie A i bez wątpienia znajdują się na czele wyścigu o podpis reprezentanta Albanii.

Nicolò Schira przekonuje nawet, że Inter prowadzi już bardzo zaawansowane rozmowy na temat sprowadzenia 20-latka i pozostawił w pokonanym boju między innymi Napoli po tym, jak piłkarz odrzucił ofertę otrzymaną ze strony ekipy ze Stadio San Paolo.

Wspomniany dziennikarz dodaje, że zespół z Mediolanu nie może czuć się jednak pewny pozyskania Marasha Kumbulli, ponieważ chrapkę na jego kupno przejawiają też dwie drużyny z Premier League - Everton oraz Tottenham, które byłyby zapewne w stanie sprostać oczekiwaniom klubu z Werony, bo ten ma oczekiwać za swojego wychowanka propozycji wynoszącej 25 milionów euro.

Środkowy obrońca wystąpił w 19 meczach w tym sezonie i zdobył w nich jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Barcelona: Podzielona szatnia „Dumy Katalonii”. Piłkarze wkurzeni na Piqué Barcelona: Podzielona szatnia „Dumy Katalonii”. Piłkarze wkurzeni na Piqué OFICJALNIE: Transfer „dżokera” w Ligue 1 OFICJALNIE: Transfer „dżokera” w Ligue 1 Karbownik wyjaśnił, dlaczego nie trafił do Napoli Karbownik wyjaśnił, dlaczego nie trafił do Napoli Di Marzio odsłonił kulisy niedoszłego transferu Milika do Romy Di Marzio odsłonił kulisy niedoszłego transferu Milika do Romy Bayern Monachium miał ambitną listę celów na minione letnie okno Bayern Monachium miał ambitną listę celów na minione letnie okno Mbappé otrzyma zgodę na transfer? PSG ustaliło cenę! Mbappé otrzyma zgodę na transfer? PSG ustaliło cenę! OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy