Inter Mediolan bliski transferu Kumbulli. Musi uważać na konkurencję z Premier League

Inter Mediolan bliski transferu Kumbulli. Musi uważać na konkurencję z Premier League
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Inter Mediolan jest bardzo blisko pozyskania Marasha Kumbulli z Hellasu Verona. Nie może być jednak pewny swego, ponieważ defensor znajduje się wciąż w orbicie zainteresowań Evertonu i Tottenhamu - poinformował Nicolò Schira.

Media z Półwyspu Apenińskiego informują już od pewnego czasu, że przedstawiciele „Nerazzurrich” wykazują chęć nawiązania współpracy z wyróżniającym defensorem na poziomie Serie A i bez wątpienia znajdują się na czele wyścigu o podpis reprezentanta Albanii.

Nicolò Schira przekonuje nawet, że Inter prowadzi już bardzo zaawansowane rozmowy na temat sprowadzenia 20-latka i pozostawił w pokonanym boju między innymi Napoli po tym, jak piłkarz odrzucił ofertę otrzymaną ze strony ekipy ze Stadio San Paolo.

Wspomniany dziennikarz dodaje, że zespół z Mediolanu nie może czuć się jednak pewny pozyskania Marasha Kumbulli, ponieważ chrapkę na jego kupno przejawiają też dwie drużyny z Premier League - Everton oraz Tottenham, które byłyby zapewne w stanie sprostać oczekiwaniom klubu z Werony, bo ten ma oczekiwać za swojego wychowanka propozycji wynoszącej 25 milionów euro.

Środkowy obrońca wystąpił w 19 meczach w tym sezonie i zdobył w nich jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy