Inter Mediolan pracuje nad sprzedażą Dalberta. Zaawansowane rozmowy

Inter Mediolan pracuje nad sprzedażą Dalberta. Zaawansowane rozmowy fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nicolo Schira

Władzom Interu Mediolan bardzo zależy na letniej sprzedaży Dalberta. Jak podaje Nicolò Schira mediolańczycy prowadzą rozmowy w tej sprawie.

Zdaniem Schiry są one zaawansowane, ale sam transfer przesądzony jeszcze nie jest. Inter oczekuje za grającego na lewej stronie boiska zawodnika siedem milionów euro i chce się z nim rozstać na zasadzie transferu definitywnego. Trabzonspor proponuje tymczasem wypożyczenie z opcją wykupu, która mogłaby zmienić się w obowiązek wykupu po spełnieniu określonych warunków.

Turcy nie są pierwszym klubem, który wyraził zainteresowanie Dalbertem. Wcześniej zrobiło to CSKA Moskwa.

Dalbert trafił do Interu w 2017 roku. Nice otrzymało wtedy za niego nieco ponad 20 milionów euro. Przez pierwsze dwa lata spędzone we Włoszech Brazylijczyk rozegrał 26 spotkań w koszulce mediolańskiej drużyny. Następnie był wypożyczany do Fiorentiny oraz Rennes.

W tym ostatnim Dalbert spędził sezon 2020/2021. Oprócz Ligue 1 rywalizował z zespołem w Lidze Mistrzów. Łącznie zanotował 18 występów i asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy