Inter Mediolan szykuje się do rozstania ze Škriniarem i Candrevą. Wytypowano potencjalnych następców

Inter Mediolan szykuje się do rozstania ze Škriniarem i Candrevą. Wytypowano potencjalnych następców
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Przedstawiciele Interu Mediolan szykują się do przedwczesnego zakończenia współpracy z Milanem Škriniarem i Antonio Candrevą. Ich miejsce we włoskim klubie mogą zająć Ozan Kabak oraz Matteo Darmian - uważa Gianluca Di Marzio.

„Nerazzurri” dopinają ostatnie szczegóły dotyczace sprzedaży Antonio Candrevy do Sampdorii i prowadzą zaawansowane rozmowy z Tottenhamem, który liczy na to, że przed końcem letniego okna transferowego uda mu się pozyskać Milana Škriniara.

Drużyna prowadzona przez Antonio Conte jest świadoma, że odejście tych dwóch zawodników zmusza ją do pozyskania ich następców.

Gianluca Di Marzio uważa, że w tym kontekście przedstawiciele Interu obrali już za cel Matteo Darmiana z Parmy oraz Ozana Kabaka z Schalke 04.

Pierwszy z nich znajduje się w orbicie zainteresowań zespołu z Mediolanu już od kilkunastu miesięcy i przed wybuchem pandemii miał liczyć na otrzymanie kontraktu obowiązującego do 30 czerwca 2023 roku z gwarantowaną sumą zarobków wynoszącą 1,8 miliona euro.

Z kolei reprezentant Turcji jest uważnie obserwowany przez wysłanników „Nerazzurrich”, którzy upatrują w nim nie tylko wartościowego piłkarza mogącego wypełnić lukę po Škriniarze, ale także inwestycję w przyszłość, ponieważ ma zaledwie 20 lat i mógłby po kilku udanych sezonach zostać sprzedany za duże pieniądze.

Inter nie podjął jednak na razie żadnych konkretnych rozmów z Schalke 04, ponieważ czeka na rozwój sytuacji z udziałem Słowaka.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS] Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy