Jagiellonia Białystok: Michał Surzyn drugim letnim nabytkiem [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok: Michał Surzyn drugim letnim nabytkiem [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok ogłosiła dzisiaj swój drugi transfer. Po Kacprze Tabisiu szeregi klubu z Podlasia zasilił Michał Surzyn.

17-letni ofensywny pomocnik lub skrzydłowy podpisał z Jagiellonią umowę ważną do 30 czerwca 2024 roku. Młody zawodnik będzie grał w barwach białostockiej drużyny w koszulce z numerem 24.

Surzyn podobnie jak Tabiś przechodzi do podlaskiego klubu z Odry Opole, której jest wychowankiem. W ostatnim sezonie piłkarz zadebiutował w jej pierwszym zespole. Na murawie pojawiał się 10 razy, zwykle jako zmiennik. Zanotował jedną asystę.

Jagiellonia rozpoczęła dzisiaj letnie okno. Tabiś i Surzyn są jej pierwszymi nabytkami przed sezonem 2021/2022.

Niewykluczone, że kolejnym będzie Israel Puerto, który przez dwa ostatnie sezony występował w Śląsku Wrocław. O jego możliwej przeprowadzce do drużyny z Białegostoku pisał „Przegląd Sportowy”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy