Jagiellonia Białystok sfinalizowała pierwszy letni transfer [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok sfinalizowała pierwszy letni transfer [OFICJALNIE] fot. Jagiellonia Białystok
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jagiellonia Białystok | Przegląd Sportowy

Kacper Tabiś dołączył do Jagiellonii Białystok.

Boczny obrońca, mogący także występować w linii pomocy i na skrzydle, przeszedł do klubu z Podlasia na zasadzie transferu definitywnego z Odry Opole, która otrzyma z tego tytułu nie więcej niż 35 tysięcy euro.

21-latek zaliczył już w ekstraklasowym klubie obligatoryjne testy medyczne i po ich zakończeniu związał się z nowym pracodawcą do 30 czerwca 2025 roku.

Kacper Tabiś będzie występował w Jagiellonii Białystok z numerem 20.

Były młodzieżowy reprezentant Polski rozpoczynał swoją przygodę z seniorskim futbolem w rodzimych Katowicach, gdzie najpierw występował w Rozwoju, a później w GKS-ie.

Z tego drugiego zespołu przeniósł się do Odry Opole w lutym ubiegłego roku i od tego momentu zanotował 39 gier na pierwszoligowych boiskach, w których zdobył jedną bramkę oraz zaliczył pięć asyst.

Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego” poinformował, że w niedalekim czasie powinniśmy być świadkami drugiej transakcji z udziałem obu klubów, ponieważ szeregi drużyny z zaplecza Ekstraklasy na rzecz reprezentowania barw Jagiellonii ma tez opuścić 17-letni Michał Surzyn.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy