Jagiellonia Białystok zakontraktowała Daniego Quintanę [OFICJALNIE]

Jagiellonia Białystok zakontraktowała Daniego Quintanę [OFICJALNIE] fot. Jagiellonia Białystok
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: Jagiellonia Białystok

Już od kilkunastu godzin krążyły plotki, że Dani Quintana wróci do Jagiellonii Białystok i tak też się stało. 34-letni Hiszpan podpisał z klubem roczny kontrakt.

Dani Quintana w Jagielloniii występował w latach 2013-2014. Po przygodzie w Polsce postanowił kontynuować swoją karierę w Al-Ahli, a następnie w azerskim Karabachu, z którym pięciokrotnie zdobywał mistrzostwo kraju i raz tytuł króla strzelców. Jego ostatnim zespołem był chiński Chengdu Better City, gdzie występował jeszcze jesienią ubiegłego roku.

Fani Żółto-Czerwonych z pewnością liczą, że 34-letni pomocnik po powrocie nawiąże do swojego pierwszego pobytu w klubie. Quintana bowiem dał się już poznać w Ekstraklasie ze znakomitej techniki, przeglądu pola oraz szerokiego wachlarzu zagrań. W latach 2013-2014 na polskich, ligowych boiskach udało mu się zanotować 56 spotkań, w których zaliczył 20 bramek i 18 asyst.

Dani Quintana podpisał z Jagiellonią roczny kontrakt. Będzie występował z numerem 77.

Dla Jagiellonii to czwarte wzmocnienie. Do klubu wcześniej dołączyli już Israel Puerto, Kacper Tabiś i Michal Surzyn.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sensacyjne rozstrzygnięcia w grupie E [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sensacyjne rozstrzygnięcia w grupie E [WIDEO] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy