Jakub Błaszczykowski coraz bliżej powrotu. „Nie będzie miał żadnej taryfy ulgowej”

Jakub Błaszczykowski coraz bliżej powrotu. „Nie będzie miał żadnej taryfy ulgowej” fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Trener Wisły Kraków Radosław Sobolewski udzielił wywiadu portalowi Meczyki.pl, gdzie wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu Jakuba Błaszczykowskiego.

Wisła Kraków spisuje się w rundzie wiosennej znakomicie. Ekipa, za której wyniki odpowiada trener Radosław Sobolewski, wygrała sześć kolejnych spotkań i zmierza po awans do Ekstraklasy.

Możliwe, że to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów 13-krotnego mistrza Polski. Bardzo możliwe, że do gry po kontuzji wróci bowiem wkrótce Jakub Błaszczykowski.

Na temat stanu zdrowia byłego kapitana reprezentacji Polski wypowiedział się trener Radosław Sobolewski w rozmowie z portalem Meczyki.pl.

- Można powiedzieć, że coraz lepiej. Wiadomo - to długa przerwa, bardzo długa przerwa. Kuba tak naprawdę bardzo mocno pracował w okresie przygotowawczym, ale te treningi też mocno obciążyły jego samego. To już nie jest młody organizm, gdzieś pojawiają się inne kłopoty. Kuba już trenuje z zespołem, graliśmy ostatnio parę meczów sparingowych, natomiast jeszcze to było za wcześnie [dla niego]. Ale myślę, że tak jak w przypadku Alana Urygi, będziemy w niedługim czasie mocniej wdrażać Kubę do treningu - stwierdził.

- Chyba nie muszę mówić, jaki ma wpływ na ten klub, na szatnię, jakim przykładem jest. Wydaje mi się, że chyba każdy czeka na jego powrót. Ja również czekam, ale na pewno nie ma tutaj żadnej taryfy ulgowej. Nie będzie się od niego zaczynał skład, nie ma takiej możliwości - dodał.

Cały wywiad Radosława Sobolewskiego dla Samuela Szczygielskiego można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy