Jakub Słowik w A-League?!

Jakub Słowik w A-League?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Jakub Słowik znalazł się na celowniku ekip występujących w A-League, o czym informuje Przegląd Sportowy.

28-latek w lecie przeniósł się do ligi japońskiej. Tam wzmocnił on Vegaltę Sendai. W nowym miejscu bardzo szybko zjednał sobie wielu zwolenników, co poskutkowało tym, że wyrósł na czołową postać swojej drużyny.

Okazuje się jednak, że bramkarz nie jest jakoś szczególnie podekscytowany wizją dalszej gry w Japonii i chętnie zmieniłby miejsce pracy. Chętnych na sprowadzenie go nie brakuje.

Nad pozyskaniem jednokrotnego reprezentanta Polski zastanawiają się zespoły występujące w lidze australijskiej. Na razie nieznane są jednak konkretne kluby.

Słowik to wychowanek Sparty Szamotuły. W swojej karierze był także związany z Jagiellonią Białystok, Pogonią Szczecin oraz Śląskiem Wrocław, z którego trafił właśnie do Japonii.

W minionym sezonie tamtejszej ligi rozegrał on 15 meczów. W czterech z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy