James Rodríguez: Zaskakujący powrót do Europy?! „Chciałem tam zostać”

James Rodríguez: Zaskakujący powrót do Europy?! „Chciałem tam zostać” fot. Al Rayyan SC
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: James Rodríguez

James Rodríguez przyznaje, że z chęcią wróciłby do Evertonu. Pomocnik obecnie gra w katarskim Al-Rayyan, do którego odszedł ze względu na relacje z Rafaelem Benítezem.

Zeszłego lata do drużyny Evertonu dołączył Rafael Benítez i w ramach swoich porządków zdecydował on, że nie znajdzie miejsca w składzie dla Jamesa Rodrígueza. Kolumbijczyk przez jakiś czas starał się zmienić jego zdanie, wysiłki poszły jednak na marne. Ponieważ w Europie zakończyło się już okno transferowe, gracz musiał szukać regularnej gry w Azji i we wrześniu przeprowadził się do Kataru.

Tam 30-latkowi wiedzie się całkiem dobrze. W dziewięciu ligowych meczach zanotował trzy trafienia i cztery asysty, udane występy i dobra płaca nie sprawiają jednak, że pomocnik zapomniał o grze na wyższym poziomie. W przekazie na Twitchu oznajmił, że z chęcią zmieniłby klub, a potencjalnym kierunkiem jest Europa. Dodał, że nie wykluczałby nawet powrotu do Evertonu.

- Chciałbym móc grać w Evertonie znacznie dłużej - oznajmił Kolumbijczyk.

- To niesamowity klub, kibice są wspaniali, niestety natrafiłem na szkoleniowca, który nie zamierzał mi zaufać. Ja chciałem tam zostać. Niestety, trener miał zupełnie inne plany.

- Mógłbym wrócić, dlaczego by nie. Zostawiłem tam całego siebie, zawsze ciężko trenowałem i pracowałem. W Liverpoolu jest wielu kibiców Evertonu, którzy zawsze znakomicie nas wspierali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy