Janusz Gol wraca do Polski. Znalazł nowy klub

Janusz Gol wraca do Polski. Znalazł nowy klub fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jerzy Chwałek | Twitter

Janusz Gol zostanie nowym zawodnikiem Widzewa Łódź, o czym poinformował Jerzy Chwałek na Twitterze.

Pomimo ogromnych aspiracji Widzew Łódź ostatecznie nie włączył się do gry o awans do Ekstraklasy. Z tego powodu w klubie doszło do wielu roszad.

Zatrudniono między innymi nowego prezesa i trenera. Ponadto do klubu przybył też nowy dyrektor sportowy.

Po tych zmianach nadszedł czas na wzmocnienia kadrowe. Jednym z pierwszych transferów Widzewa Łódź przed nowym sezonem będzie pozyskanie defensywnego pomocnika.

Do Widzewa dołączy Janusz Gol, o czym poinformował na Twitterze Jerzy Chwałek. Szczegóły współpracy nie są jednak w tej chwili znane.

Dla urodzonego w Świdnicy zawodnika jest to powrót do Polski po rocznej przerwie. Ostatni sezon 35-latek spędził w Rumunii, gdzie reprezentował barwy Dinama Bukareszt.

Tam rozegrał łącznie 27 spotkań. W tym czasie zanotował trzy asysty.

Gol grał też w przeszłości dla takich ekip jak między innymi Legia Warszawa, Amkar Perm oraz Cracovia.

Defensywny pomocnik to także ośmiokrotny reprezentant Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy