Janusz Gol wraca do Polski. Znalazł nowy klub

Janusz Gol wraca do Polski. Znalazł nowy klub fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jerzy Chwałek | Twitter

Janusz Gol zostanie nowym zawodnikiem Widzewa Łódź, o czym poinformował Jerzy Chwałek na Twitterze.

Pomimo ogromnych aspiracji Widzew Łódź ostatecznie nie włączył się do gry o awans do Ekstraklasy. Z tego powodu w klubie doszło do wielu roszad.

Zatrudniono między innymi nowego prezesa i trenera. Ponadto do klubu przybył też nowy dyrektor sportowy.

Po tych zmianach nadszedł czas na wzmocnienia kadrowe. Jednym z pierwszych transferów Widzewa Łódź przed nowym sezonem będzie pozyskanie defensywnego pomocnika.

Do Widzewa dołączy Janusz Gol, o czym poinformował na Twitterze Jerzy Chwałek. Szczegóły współpracy nie są jednak w tej chwili znane.

Dla urodzonego w Świdnicy zawodnika jest to powrót do Polski po rocznej przerwie. Ostatni sezon 35-latek spędził w Rumunii, gdzie reprezentował barwy Dinama Bukareszt.

Tam rozegrał łącznie 27 spotkań. W tym czasie zanotował trzy asysty.

Gol grał też w przeszłości dla takich ekip jak między innymi Legia Warszawa, Amkar Perm oraz Cracovia.

Defensywny pomocnik to także ośmiokrotny reprezentant Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy