Japoński bramkarz w Śląsku

Japoński bramkarz w Śląsku
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław sprowadzi kolejnego bramkarza? Na tureckim zgrupowaniu zespołu ma dziś pojawić się japoński zawodnik, Akihiro Hayashi. To początek współpracy Śląska z drużynami z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Hayashi jest bramkarzem rodzimego Sagan Tosu. Według oficjalnej strony internetowej Śląska Wrocław piłkarz miał dziś dołączyć do przebywających na zgrupowaniu w tureckim Belek zawodników Stanislava Levego.

Japończyk ma trenować ze Śląskiem przez trzy dni. Jego pojawienie się na zgrupowaniu w Belek związane jest z nawiązaniem współpracy między klubem z województwa dolnośląskiego a japońskim Sagan Tosu. Były gracz Charleroi i angielskiego Plymouth ma nadzieję, że treningi pod okiem trenerów Śląska będą dla niego cennym doświadczeniem.

- Pierwszy bramkarz Śląska Wrocław uznawany jest za jednego z lepszych w waszej lidze, a polska szkoła bramkarska ma w świecie bardzo dobrą renomę. Cieszę się, że dzięki Śląskowi będę mógł ją bliżej poznać. Jestem przekonany, że te kilka dni wspólnych treningów pozwoli mi rozwinąć się piłkarsko - powiedział w wywiadzie dla oficjalnej strony dolnośląskiego zespołu Akihiro Hayashi.

Współpraca między Śląskiem a drużynami z Azji ma polegać na wymianie szkoleniowych doświadczeń. Z czasem na treningi do Japonii mają udać się również gracze Śląska Wrocław.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy