Jarosław Kotas: „eLka”, którą noszą gracze Legii II, to jest „eLka” nauki jazdy

Jarosław Kotas: „eLka”, którą noszą gracze Legii II, to jest „eLka” nauki jazdy fot. WeszłoTV
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stan Futbolu | TVP | WeszłoTV

Dyrektor sportowy Sokoła Ostróda, Jarosław Kotas, wziął udział w programie Stan Futbolu.

Od jakiegoś czasu toczy się dyskusja na temat tego, czy Sokół Ostróda powinien rozegrać zaległy mecz z rezerwami warszawskiej Legii, który miałby zdecydować o awansie, którejś z ekip do wyższej ligi.

Teraz głos w sprawie postanowił zabrać dyrektor sportowy Sokoła, Jarosław Kotas.

- Piłkarze z Legii II zakładają sobie jakieś karteczki na czoło, że cierpią za kadrę. Nie cierpią. Niech mi ktoś powie, kto bronił im przyjechać do Ostródy, mając 30 zawodników w kadrze. My nie baliśmy się tego, że oni przywiozą wtedy piłkarzy z jedynki. Jeśli chcieli, to mogli przyjechać. To miało być święto piłki.

Odniósł się on także do ewentualnego rozegrania zaległego starcia.

- Legia ma swój pierwszy zespół, ja jestem jej kibicem. Mam koszulkę Deyny. Nie dajmy się jednak zwariować. Po co na siłę kombinujemy? Ktoś musi nam zapewnić bezpieczeństwo. Chłopcy nie grają od dwóch miesięcy, są w rozsypce i mają teraz nagle zjechać na mecz? - pyta Kotas.

- Problemem stołecznego klubu nie jest spotkanie z Sokołem, a porażka w Piskiej. Przegrali tam 0-5. „eLka”, którą noszą gracze Legii II to jest „eLka” nauki jazdy.

- Jeśli zawodnik Legii II jest wybitny, to niech jedzie na kadrę, niech wieszają jego zdjęcie w akademii. Trener mu powinien powiedzieć: jesteś reprezentantem - jedziesz na kadrę. Jeśli nie, to jesteś frajerem i grasz z gamoniami z Ostródy - dodał.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy