Jest zgoda w sprawie transferu Endricka. To może być jego nowy klub
2025-10-20 12:27:23; Aktualizacja: 3 miesiące temu
Endrick zanotował kolejny „pusty przelot” w sezonie. Poirytowany Brazylijczyk po namysłach otworzył się całkowicie na wypożyczenie. Real Madryt prowadzi już rozmowy w sprawie ulokowania młokosa w jak najlepszym miejscu - zapewnia Pepe Álvarez. Na faworyta wyrasta Olympique Marsylia.
To nie miało tak wyglądać. Endrick nadal czeka na pierwszy występ w sezonie. Jego narastająca frustracja była zauważalna podczas niedzielnej rywalizacji z Getafe.
Brazylijczyk podczas derbów mocno się rozgrzewał. Gdy myślał, że otrzyma w końcu premierowe minuty, został poproszony o zajęcie miejsca na ławce rezerwowych. Zdenerwowany kopnął po drodze butelkę.
Młodziutki napastnik miał zupełnie inną wizję współpracy z Xabim Alonso. W poprzedniej kampanii udowodnił, że może być wartościową opcją, strzelając siedem bramek. Do hiszpańskiego szkoleniowca to jednak nie przemawia.Popularne
Jak donosi Pepe Álvarez, Endrick po rozmowach z otoczeniem otworzył się na wypożyczenie. To nie była łatwa decyzja, ale 19-latek zrozumiał, że innego wyjścia nie ma. Zarząd Realu miał rozpocząć negocjacje w sprawie ulokowania go w jak najlepszym miejscu. Gdzie dokładnie?
Wedle ostatnich doniesień ESPN zimą propozycję za perełkę z Taguatingi planuje wystosować Olympique Marsylia.
Francuska ekipa dałaby możliwość rywalizacji Endrickowi na wysokim poziomie. Co więcej, odpowiadający za jej wyniki Robert De Zerbi słynie z umiejętnego zarządzania młodzieżą. Pod jego wodzą swoiste odrodzenie przeżywa Mason Greenwood.
Z trudniej strony istnieje ryzyko, że przenosiny na Lazurowe Wybrzeże mogą okazać się zbyt dużą zmianą. Dlatego oferty z LaLigi także będą brane pod uwagę.
Na dzisiaj to jednak aktualny lider Ligue 1 jest postrzegany za faworyta w walce o usługi Endricka Felipe Moreirę de Sousę.

![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)








![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/170x113/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)


![Beşiktaş zwieńczył zimowy Deadline Day 2026 transferem 90-krotnego reprezentanta kraju [OFICJALNIE]](img/photos/87645/170x113/besiktas.jpg)




![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/90x60/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)


![Beşiktaş zwieńczył zimowy Deadline Day 2026 transferem 90-krotnego reprezentanta kraju [OFICJALNIE]](img/photos/87645/90x60/besiktas.jpg)






