Juventus finalizuje DUŻY transfer. W czwartek testy medyczne!

Juventus finalizuje DUŻY transfer. W czwartek testy medyczne!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CalcioMercato.com

Dejan Kulusevski pojawił się już w Turynie w otoczeniu przedstawicieli Juventusu i w przeciągu kilkunastu najbliższych godzin powinien podpisać kontrakt z nowym klubem.

Jednokrotny reprezentant Szwecji został uchwycony przez oko kamery w hotelowym lobby aktualnego mistrza Włoch po tym, jak został w nim zameldowany przez pracowników „Starej Damy”. 

Utalentowany skrzydłowy spędzi noc w jednym z pokoi i następnie z samego rana rozpocznie obligatoryjne testy w centrum medycznym turyńskiego zespołu. Po ich zaliczeniu będzie mógł dopełnić wszystkich formalności związanych ze sfinalizowaniem swojego transferu do Juventusu.Media z Półwyspu Apenińskiego informowały już wcześniej, że ekipa z Allianz Stadium osiągnęła pełne porozumienie z Atalantą Bergamo w kwestii wykupu ich piłkarza i z nim samym w kwestii warunków indywidualnej umowy.

Dotychczasowy pracodawca 19-latka otrzyma z tytułu jego sprzedaży 35 milionów euro i będzie mógł jeszcze liczyć na dodatkowe 10 milionów euro zawarte w bonusach. Z kolei sam zawodnik zapewnił sobie podstawowe wynagrodzenie na poziomie 2,5 milionów euro, które będzie mogło wzrosnąć na przestrzeni obowiązującego kontraktu, a ten ma być ważny do połowy 2024 roku.

Niewiadomą wciąż pozostaje kwestia, gdzie Dejan Kulusevski spędzi drugą część trwających rozgrywek, ponieważ przed ich rozpoczęciem został wypożyczony do Parmy, gdzie rozegrał do tej pory 19 spotkań i strzelił w nich cztery bramki oraz zanotował siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy