Juventus na łowach w Chelsea. Cztery hitowe cele

Juventus na łowach w Chelsea. Cztery hitowe cele fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Juventus umieścił na swojej liście życzeń czterech piłkarzy Chelsea, w tym Christiana Pulisica - donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Po angażu Dušana Vlahovicia „Stara Dama” zamierza latem kontynuować wzmacnianie drużyny. Jej celem jest pozyskanie stopera, środkowego pomocnika oraz jednego lub nawet dwóch skrzydłowych. Swoje potrzeby może ona zaspokoić w jednym klubie.

„La Gazzetta dello Sport” podaje, że turyńczycy umieścili na swoich radarach Antonio Rüdigera, Jorginho, Christiana Pulisica i Hakima Ziyecha. Po części wynika to z trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się Chelsea.

Wszystkie aktywa Romana Abramowicza zostały zamrożone, a przez to londyńska ekipa nie można w tej chwili zostać sprzedana, jak planował rosyjski właściciel. To może oznaczać problemy z przepływem gotówki i pociągnąć za sobą konsekwencje w postaci odejść najważniejszych graczy.

Juventus liczy, że cała czwórka już najbliższego lata wyląduje w stolicy Piemontu.

Rüdiger, którego chcą jeszcze Real Madryt, Paris Saint-Germain oraz Manchester United, miałby zająć miejsce Giorgio Chielliniego. Z kolei wspomniani skrzydłowi byliby uzupełnienie tercetu z Vlahoviciem jako centralną postacią formacji ataku.

Massimiliano Allegri nalega również na sprowadzenie nowego lidera środka pola i według dziennika Jorginho jest jego numerem jeden.

***

OFICJALNIE: Chelsea sparaliżowana - nie można jej nawet sprzedać, czyli brytyjskie sankcje na Romana Abramowicza

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain Nowa oferta dla Lionela Messiego Nowa oferta dla Lionela Messiego OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy