Juventus nadal pracuje nad transferem Raúla Jiméneza. Milik oddala się od Turynu?!

Juventus nadal pracuje nad transferem Raúla Jiméneza. Milik oddala się od Turynu?! fot. Premier League
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Nicolò Schira zapewnia, że to Raúl Jiménez a nie Arkadiusz Milik zajmuje obecnie pierwsze miejsce na liście życzeń Juventusu, a negocjacje w sprawie transferu Meksykanina trwają od kilku tygodni.

„Stara Dama” początkowo bardziej skłaniała się ku pozyskaniu Polaka aniżeli jakiegokolwiek innego napastnika. Zależało jej bowiem na angażu piłkarza znającego już ligę, ale i potrafiącego radzić sobie z rywalizacją o miejsce w składzie. Trudne rozmowy z SSC Napoli sprawiły jednak, że turyńczycy zaczęli rozglądać się za innymi opcjami, a trop zaprowadził ich na Wyspy Brytyjskie.

Jakiś czas temu media poinformowały, że mistrz Włoch zagiął parol na atakującego Wolverhampton Wanderers, a po wstępnych negocjacjach kluby miały dobić targu przy kwocie około 80 milionów euro. To jak dotąd nie miało miejsca, co oczywiście nie wyklucza możliwości finalizacji transferu w najbliższych tygodniach.

Schira podaje, że konwersacje istotnie są prowadzone, a we wszystko zamieszany jest Jorge Mendes, czyli superagent współpracujący od dawna z „Wilkami”. To pozwala sądzić, że aktualnie pierwszym wyborem Juventusu na pozycję środkowego napastnika jest 29-letni Meksykanin a nie Arkadiusz Milik.

Piłkarz związany z Anglikami do 30 czerwca 2023 roku w kampanii 2019/2020 wystąpił 55 razy, notując 27 trafień i 10 kluczowych podań.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy