Juventus osłabiony przed derbami Turynu. Dwóch stoperów zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE]

Juventus osłabiony przed derbami Turynu. Dwóch stoperów zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] fot. malgosia janicka / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Juventus

Po powrocie ze zgrupowań kadr narodowych kluby są zobowiązane przebadać wszystkich piłkarzy. Dziś okazało się, że koronawirusa wykryto u Leonardo Bonucciego i Meriha Demirala.

„Azzurri” zaczęli eliminacje do Mistrzostw Świata 2022 meczem z Irlandią Północną, który wygrali 2:0. Takim samym rezultatem zakończyły się pojedynki z Bułgarią oraz Litwa.

Już po drugim spotkaniu do domu odesłany został jeden z członków sztabu szkoleniowego. Z kolei przed kolejnym starciem koronawirusa wykryto u trzech kolejnych osób, którzy współpracują z Roberto Mancinim.

Dzisiaj testowi poddani zostali piłkarze Juventusu. Klub przekazał, że Leonardo Bonucci uzyskał wynik pozytywny i w związku z tym został natychmiast wysłany na domową kwarantannę. To samo spotkało Meriha Demirala.

W konsekwencji Andrei Pirlo wypada z gry dwóch ważnych piłkarzy przed meczem derbowym z Torino i z pewnością będzie on miał problem, aby zestawić defensywę swojej drużyny.

***

Juventus: Dybala i Ramsey wrócili do treningów zespołowych [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy