Kamil Grabara z interwencją na wagę mistrzostwa?! W kapitalnym stylu uratował drużynę [WIDEO]

Kamil Grabara z interwencją na wagę mistrzostwa?! W kapitalnym stylu uratował drużynę [WIDEO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Kamil Grabara uratował Kopenhagę od utraty kuriozalnej bramki w pierwszej połowie meczu z FC Midtjylland.

„Biało-Niebiescy” rywalizują z „Wilkami” w grupie mistrzowskiej o wywalczenie tytułu najlepszej ekipy w Danii. Przed ich czwartym bezpośrednim starciem w trwającym sezonie w lepszej sytuacji znajdowała się Kopenhaga z uwagi na posiadanie trzypunktowej przewagi nad FC Midtjylland.

Drużyna prowadzona przez Bo Henriksena zamierzała zmienić ten stan rzeczy po niedzielnym meczu, by na cztery kolejki przed końcem rozgrywek zrównać się z rywalem w tabeli.

Zapobiec takiemu scenariuszowi starał się od pierwszych minut Kamil Grabara. Reprezentant Polski musiał w tym spotkaniu radzić sobie nie tylko z uderzeniami przeciwników, ale i z próbami zaskoczenia go przez własnych kolegów, co pokazuje sytuacja z pierwszej połowy pojedynku, kiedy to Nicolai Boilesen był o krok od zaliczenia kuriozalnego samobója.

Doświadczony obrońca starał się przy jednej z akcji wycofać piłkę do swojego golkipera. Nie spojrzał jednak kompletnie na miejsce, w którym się znajduje i kopnął ją w kierunku dalszego słupka bramki.

23-letni zawodnik zdążył w porę zareagować na nierozważne zagranie defensora i zatrzymał futbolówkę na linii po wykonaniu rozpaczliwego wślizgu.

Niewykluczone, że ta interwencja okaże się dla Kopenhagi na wagę mistrzostwa, ponieważ spotkanie na szczycie zakończyło się bezbramkowym remisem. Tym samym sytuacja na szczycie pozostała bez zmian.

Dla Grabary jest to w sumie 21. czyste konto w 40. rozegranym w tym sezonie meczu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy