Kamil Grosicki wciąż z szansą na odejście z West Bromwich Albion

Kamil Grosicki wciąż z szansą na odejście z West Bromwich Albion fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński I Mateusz Skwierawski I WP SportoweFakty

Kamil Grosicki znalazł się na radarze Dijon - informuje Piotr Koźmiński na łamach WP SportoweFakty.

Dijon zajmuje aktualnie dziewiętnaste miejsce w tabeli Ligue 1. Do w pełni bezpiecznej siedemnastej lokaty traci jednak tylko trzy punkty. Grosicki miałby pomóc mu utrzymać się na najwyższym francuskim szczeblu.

Jak pisze Koźmiński, Dijon interesuje się polskim skrzydłowym, ale problemem mogą okazać się warunki finansowe. Francuzi nie są bowiem w stanie zaproponować mu wynagrodzenia na poziomie tego, jakie ma w West Bromwich Albion. Najbliższe godziny pokażą, w jakim kierunku pójdzie cała sprawa.

Grosicki grał już we Francji, reprezentując barwy Rennes. Przez trzy lata (2014-2017) zanotował 92 występy. Zdobył 15 bramek i zaliczył 13 asyst.

Dijon nie jest jedynym klubem spoglądającym w kierunku 32-latka, który znowu przestał łapać się do kadry meczowej WBA. Jak podawał wcześniej Mateusz Skwierawski, Polakiem wciąż interesują się Olympiakos i Nottingham Forest (mają jednego właściciela), Middlesbrough oraz kluby z Arabii Saudyjskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy