Kamil Grosicki wraca do Ekstraklasy

Kamil Grosicki wraca do Ekstraklasy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daniel Trzepacz [Twitter]

Kamil Grosicki zostanie zawodnikiem Pogoni Szczecin - poinformował na Twitterze Daniel Trzepacz.

Kamil Grosicki pozostawał bez klubu od lipca po tym, jak wygasła jego umowa z West Bromwich Albion. Od tamtej pory rozglądał się za ewentualnymi opcjami.

Mówiło się o nim między innymi w kontekście powrotu do Turcji. To właśnie ten kierunek był rzekomo preferowany przez wielokrotnego reprezentanta Polski.

Transfer nad Bosfor mógł jednak wymagać oczekiwań, a Polak wolał rozpocząć treningi z nowym klubem, którym będzie Pogoń Szczecin.

Dla 33-latka jest to powrót do klubu, w którym stawiał pierwsze kroki w zawodowej piłce. Nieoficjalnie mówi się, że zawodnik złożył już podpis pod kontraktem, a oficjalna informacja w tej sprawie to wyłącznie kwestia czasu.

Poza grą dla „Portowców” skrzydłowy w swojej karierze był też związany z Legią Warszawa, Sionem, Jagiellonią Białystok, Sivassporem, Stade Rennais oraz Hull City, ale też wspomnianym West Bromwich Albion.

Dla ostatniej z tych ekip rozegrał łącznie 19 meczów, a jego dorobek to gol i pięć asyst.

Grosicki to 83-krotny reprezentant Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy