Khedira rozdarty między Premier League a Bundesligą. Możliwy głośny powrót

Khedira rozdarty między Premier League a Bundesligą. Możliwy głośny powrót fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttosport

Sami Khedira najprawdopodobniej w styczniu zmieni klub i tym samym zakończy swoją przygodę z Juventusem. O Niemca zabiegają Everton oraz Stuttgart - informuje „Tuttosport”.

Kiedy latem „Stara Dama” dążyła do rozwiązania umowy ze środkowym pomocnikiem, zawodnik zdawał się nic sobie nie robić z jej prób. Wtedy ani myślał godzić się na jakiekolwiek ustępstwa w kwestii wynagrodzenia, a jego celem był dalszy pobyt we włoskim klubie.

Następnie Niemcowi zadano dwa ciosy w postaci niezgłoszenia go do rozgrywek Serie A oraz Ligi Mistrzów. Tym sposobem ostatni mecz rozegrał on 12 czerwca.

Od tego czasu jego nastawienie do całej sprawy uległo diametralnej zmianie. Teraz zależy mu zdecydowanie bardziej na regularnej grze aniżeli pieniądzach. 

Sami Khedira zdążył już zapowiedzieć swój transfer w styczniu. Najchętniej wyjechałby on do angielskiej Premier League lub wrócił do ojczyzny, ale jak powiedział, nie zamyka się na żadną opcję.

Tymczasem „Tuttosport” donosi, że obecnie o 33-latka najmocniej zabiegają Everton oraz Stuttgart. W pierwszej ekipie mistrz świata z 2014 roku spotkałby swojego dawnego znajomego Carlo Ancelottiego, zaś w drugiej zaczynał przygodę z seniorską piłką.

Przed 77-krotnym reprezentantem Niemiec kluczowe dni dla jego przyszłości. Aby zmienić otoczenie, najpierw musi osiągnąć porozumienie z Juventusem, w barwach którego uzbierał 145 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Jack Grealish coraz bliżej transferu. Zostanie najdroższym Brytyjczykiem w historii piłki Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne Legia Warszawa finalizuje duży transfer. Jeszcze dziś testy medyczne EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski EURO 2020: Jedenastka fazy grupowej według Petera Schmeichela. Zaskakująco znalazło się miejsce dla reprezentanta Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Florentino Pérez: Nie czytałem listu Zidane'a, nie on go napisał Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy