2024-05-25 18:21:15; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
Kibice Legii Warszawa krótko podsumowali sezon. Jednoznaczne przesłanie na oprawie [WIDEO] Fot. FotoPyK
Mateusz Michałek Źródło: Legionisci.com

Kibice Legii Warszawa zaprezentowali oprawę przy okazji sobotniego meczu Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin.

Legia Warszawa podejmuje Zagłębie Lubin w ramach ostatniej kolejki Ekstraklasy na swoim stadionie. Stołeczna ekipa podeszła do tego starcia, mając na koncie 56 punktów w ligowej tabeli i ze stratą czterech „oczek” do Jagiellonii Białystok oraz Śląska Wrocław. Podopieczni Gonçalo Feio są już pewni rywalizacji w eliminacjach Ligi Konferencji.

Legia zakończy sezon na podium, ale wiadomo, że oczekiwania jej kibiców przed startem rozgrywek były większe. Wszyscy liczyli na zdobycie tytułu mistrzowskiego, po który ostatni raz udało się sięgnąć w 2021 roku.

W trakcie potyczki z Zagłębiem sympatycy zespołu ze stolicy naszego kraju krótko podsumowali rozgrywki. „Warszawa zasługuje na więcej” - można przeczytać na oprawie, na którą składa się też postać piłkarza Legii z zawieszonymi na szyi medalami zdobytymi w przeszłości.

Potem odpalono jeszcze świece dymne w barwach klubu.

Legioniści prowadzą z lubinianami 2:0. Kilka minut po pierwszym gwizdku na listę strzelców wpisał się Marc Gual, którego świetnym podaniem uruchomił Josué. Przed przerwą Hiszpan zdobył drugą bramkę. Znowu podał mu Portugalczyk.

Jeżeli Legia wygra w sobotę, zakończy sezon z dorobkiem 59 punktów.