Kilka słów Strachana o transferach do Celtiku

Kilka słów Strachana o transferach do Celtiku
Redakcja
Redakcja
Źródło:

<br>Menadżer Celtiku Glasgow, Gordon Strachan jest sfrustrowany faktem, że na rynku transferowym nie może konkurować z klubami Coca-Cola Championship.<br> <br>Strachan sprowadził tego lata takich piłkarzy ja(...)


Menadżer Celtiku Glasgow, Gordon Strachan jest sfrustrowany faktem, że na rynku transferowym nie może konkurować z klubami Coca-Cola Championship.

Strachan sprowadził tego lata takich piłkarzy jak Gary Caldwell, Kenny Miller, Jiri Jarosik, Derek Riordan i Evander Sno ale nie udało mu sę pozyskać miedzy innymi immy'ego Floyda Hasselbainka, Jana Vennegoora of Hesselinka i Diego Tristana, którzy woleli grać w innych klubach.

Teraz trener Celtiku prosił o cierpilwośc w sprawie transferów i przypomniał, ze fundusz na wzmocnienia składu sa mocno ograniczone.

Często nie mamy nawet takiego budżetu, jaki mają kluby Coca-Cola Championship."

"Wielu fanów zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ są inteligentnymi ludźmi ale wystarczy, że tych nieinteligentnych jest o jeden czy dwóch więcej i to ich niezrozumienie jest najbardziej bolesne."

"Fani chcieliby zobaczyć w klubie bardziej utytułowanych piłkarzy."

"Tottenham zapłacił 11 mln. funtów za Berbatova. Manchester United 18 mln. funtów za Carricka."

"Cameroon Jerome przeszedł z Cardiff do Birmingham za 3,5 mln. funtów. I to w Championship. Do jakich wniosków dochodzimy? Że coraz trudniej i trudniej kogoś znaleźć."

"Gary Mc Sheffrey z Coeventry zostałwyceniony na 3,5 mln. funtów. To frustrujące, że nie jest w naszym zasięgu ale muszę się z tym pogodzić."

"Rozmawiałem z menadżerami Falkirk i St. Mirren i wszyscy dochodzimy do wniosku, że mamy problemy z budżetami."

"Myślę, że Paul Le Guen uważa tak samo."

"Wiem, że prezes Celtiku Peter Lawwel, stara się aby klub stał się samowystarczalny i w pełni ten plan popieram."
Więcej na temat: Szkocja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy