Klopp: Nie nauczyłem się wielu nowych rzeczy w trakcie izolacji. No może oprócz tego, że Gary Neville ma zdanie na każdy temat

Klopp: Nie nauczyłem się wielu nowych rzeczy w trakcie izolacji. No może oprócz tego, że Gary Neville ma zdanie na każdy temat
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: BBC I Daily Mail

Jürgen Klopp został zapytany o swoje ostatnie tygodnie i to, jak wykorzystał więcej wolnego czasu.

Powrót piłkarzy z Premier League na murawy zbliża się wielkimi krokami. Ich forma po niespodziewanej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa będzie wielką niewiadomą. Zawodnicy, ale i trenerzy wykorzystali więcej wolnego czasu na różne sposoby.

- Czy nauczyłem się przez ten czas czegoś nowego? Raczej nie. No może z wyjątkiem tego, że Gary Neville ma zdanie na absolutnie każdy temat! (śmiech) To niesamowite. Tak więc zbyt dużo się nie nauczyłem. Znam siebie bardzo dobrze od 52 lat.

- To trudna sytuacja nie tylko dla mnie i mojej rodziny, ale wszystkich ludzi żyjących na tej planecie. Jestem dumny, jak radzimy sobie z nią jako społeczeństwo. My, ludzie, nie jesteśmy doskonali. Popełniamy błędy. Myślę jednak, że zrozumieliśmy w tym czasie, że wszyscy jesteśmy ze sobą związani. To coś dobrego - stwierdził Klopp.

Niemiecki szkoleniowiec przyznał też, że ostatnio spotkał Stevena Gerrarda.

- Mieszkam tutaj już 4,5 roku i nigdy wcześniej go nie spotkałem. Wiedziałem, gdzie mieszka, ale nigdy na siebie nie wpadliśmy. W końcu się udało. Spacerował z dziećmi i żoną. Podziwiałem go jako piłkarza. To świetny gość. Miło było go zobaczyć - powiedział Klopp.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy