Klub z Ligue 1 nie odpuszcza walki o Dana-Axela Zagadou

Klub z Ligue 1 nie odpuszcza walki o Dana-Axela Zagadou fot. Andrea Bertani / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RMC Sport | Footmercato.net

Dan-Axel Zagadou od czerwca pozostaje bez klubu. Aktualnie o jego podpis rywalizują West Ham United i Olympique Lyon - informują RMC Sport oraz Footmercato.net.

23-latek przez pięć ostatnich sezonów był związany z Borussią Dortmund. W tym czasie rozegrał 92 spotkania, co z pewnością nie jest imponującym wynikiem.

Wynika to z faktu, że Francuz zmagał się z dużymi problemami fizycznymi. Nie bez przyczyny zresztą przedstawiciel Bundesligi nie zdecydował się na przedłużenie z nim współpracy.

Środkowy obrońca latem na brak zainteresowania nie mógł narzekać, ale dla żadnego klubu nie był opcją numer jeden. To z tego powodu wciąż nie ma pracodawcy.

Jak donoszą RMC Sport oraz Footmercato.net, niebawem sytuacja Dana-Axela Zagadou powinna ulec zmianie.

Były młodzieżowy reprezentant „Trójkolorowych” rozpoczął negocjacje z West Hamem United. Jego przeprowadzka do Anglii wcale nie musi jednak dojść do skutku.

Według najnowszych wieści o defensorze nie zapomniał Olympique Lyon.

To właśnie te dwie ekipy rywalizują w tej chwili o zakontraktowanie piłkarza mierzącego 196 centymetrów wzrostu.

„Młoty” muszą sobie radzić bez Nayefa Aguerda. „Les Gones” są skonfliktowani Jérôme’em Boatengiem. Stąd zakusy odnośnie Zagadou.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy