Kondogbia odchodzi z Valencii poza oknem

Kondogbia odchodzi z Valencii poza oknem fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cadena SER

Geoffrey Kondogbia będzie kontynuował karierę w Atlético Madryt - informuje Cadena SER.

Madrytczycy już od pewnego czasu pracowali nad pozyskaniem pomocnika Valencii, a sam 27-latek zaczął naciskać na władze „Nietoperzy”. Mimo trudności kluby doszły do porozumienia i Kondogbia przejdzie do stolicy Hiszpanii za 15-20 milionów euro. Zdaniem Cadena SER jest to przesądzone. W niedzielę piłkarza czekają testy medyczne.

Kondogbia nie krył frustracji przedłużającą się sprawą transferu i sytuacją w Valencii. „Po zniszczeniu ambitnego projektu, zdradziłeś własnego trenera, a na końcu również mnie. Dzięki, Anil Murthy” - napisał niedawno na Instagramie. Jak widać, ostatecznie dopiął on swego. 

Reprezentant Republiki Środkowoafrykańskiej może trafić do Atlético poza oknem z uwagi na to, że Arsenal ściągnął z Madrytu Thomasa Parteya w ostatnim dniu letniego okna, aktywując klauzulę wykupu. Zgodnie z przepisami „Rojiblancos” otrzymali 30 dni na to, by pozyskać kogoś na jego miejsce.

Kondogbia pożegna się z Valencią, mając na koncie 104 występy w jej barwach. Strzelił siedem goli i zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy To on ma najwięcej czystych kont spośród polskich bramkarzy „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza „Na tle innych obrońców w Ekstraklasie wygląda jak piłkarz z innej bajki”. Mateusz Święcicki pochwalił piłkarza Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Dramat w meczu Ligue 2. Piłkarz Bordeaux w stanie ciężkim Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Widzew Łódź - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso To dwóch kandydatów na nowego menedżera Liverpoolu oprócz Xabiego Alonso Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Groźna sytuacja w meczu II ligi. Piłkarz padł na murawę Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół” Tomasz Hajto o gwieździe Legii Warszawa. „Na dzisiaj ciągnie ją w dół”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy