Koszmarny błąd Gabriela Kobylaka. Piłkarskie jaja w Ekstraklasie [WIDEO]

Koszmarny błąd Gabriela Kobylaka. Piłkarskie jaja w Ekstraklasie [WIDEO] fot. Canal+ Sport
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Warta Poznań objęła prowadzenie w poniedziałkowym meczu w ramach Ekstraklasy przeciwko Radomiakowi Radom w kuriozalnych okolicznościach po błędzie bramkarza Gabriela Kobylaka.

Ligowe granie w najwyższej klasie rozgrywkowej w piętnastej serii gier zamykała potyczka Radomiaka Radom z Wartą Poznań.

Za minimalnego faworyta tego pojedynku uchodzili gospodarze, ale już po pierwszej połowie znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji w kontekście wywalczenia kompletu punktów, bo schodzili na przerwę z dwubramkową stratą do ekipy z województwa wielkopolskiego.

Szczególnie skrzydła podopiecznym Mariusza Lewandowskiego podciął pierwszy stracony gol w 20. minucie meczu i to w bardzo kuriozalnych okolicznościach.

Wówczas futbolówka po dośrodkowaniu z bocznego sektora trafiła w klatkę Miguela Luísa, zmylonego przez próbującego interweniować jednego z obrońców Radomiaka, i zmierzała spokojnie w kierunku Gabriela Kobylaka.

Bramkarz, widząc, że nie jest przez nikogo atakowany, zamierzał przyjąć piłkę i poczekać na jednego z zawodników Warty.

Zrobił to jednak tak niefortunnie, że futbolówka przetoczyła mu się po stopie i wpadła do siatki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy