Krychowiak o kluczu do uzyskania wysokiej formy. „Trzeba zadbać o cztery punkty”

Krychowiak o kluczu do uzyskania wysokiej formy. „Trzeba zadbać o cztery punkty” fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Super Express

Grzegorz Krychowiak podzielił się na łamach „Super Expressu” swoim sekretem, który pozwolił mu uzyskać wysoką formę w trwającym sezonie.

Reprezentant Polski po kompletnie nieudanym pobycie w Paris Saint-Germain i West Bromwich Albion postanowił w lipcu ubiegłego roku zaakceptować ofertę przenosin na zasadzie wypożyczenia z opcja wykupu do Lokomotiwu Moskwa.

Czas pokazał, że nasz pomocnik podjął znakomitą decyzję, ponieważ z tygodnia na tydzien prezentował coraz wyższą formę i obecnie należy nie tylko do grona najlepszych zawodników w swoim zespole, ale i w całych rosyjskich rozgrywkach.

29-letni zawodnik dał się poznać światu jako piłkarz pracujący szczególnie w defensywie, ale w trwającym sezonie pokazuje także swoje walory ofensywne, o czym świadczy fakt, że w obecnych rozgrywkach ma już na swoim koncie aż sześć trafień, co jest jego najlepszym wynikiem w całej karierze.

Większa liczba goli zdobytych przez Krychowiaka jest naturalnie podyktowana taktyką preferowaną przez Jurija Siomina w Lokomotiwie. Sam reprezentant Polski nie ukrywa jednak, że dokonał kilka zmian w swoim codziennym życiu, co też w znaczący sposób wpłynęło na fakt, że stał się lepszym zawodnikiem.

- W piłce nożnej trzeba zadbać o cztery punkty. Pierwszy to odpowiedni sen, drugi trening indywidualny przed i po zajęciach z drużyną, trzeci praca z fizjoterapeutą, a czwarty to odpowiednie odżywianie się. Ostatnio poczyniłem duży postęp przy tym ostatnim - przyznał 29-latek.

- Do niedawna jadłem mięso, a od stycznia już nie jem, bo chciałem jeszcze bardziej poprawić wyniki krwi. Miałem niezłe, ale chciałem jeszcze lepsze. Odstawiłem więc mięso i wyszło mi to na dobre - dodał defensywny pomocnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy