Krychowiak szaleje w Moskwie - strzelił w hicie ligi rosyjskiej. I TO JAK! [WIDEO]

Krychowiak szaleje w Moskwie - strzelił w hicie ligi rosyjskiej. I TO JAK! [WIDEO] fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info

Grzegorz Krychowiak nie spuszcza z tonu i ponownie został bohaterem Lokomotiwu Moskwa. Tym razem reprezentant Polski zdobył zwycięskiego gola w starciu z Zenitem Sankt Petersburg (1:0).

29-letni zawodnik jeszcze nigdy w swojej karierze nie prezentował aż tak wysokiej skuteczności pod bramką przeciwników. Wystarczy wspomnieć, że nominalny defensywny pomocnik mógł do tej pory pochwalić się co najwyżej czterema zdobytymi golami w jednym sezonie we wszystkich rozgrywkach.

Tymczasem w trwającym sezonie ma już sześć strzelonych bramek na swoim koncie w barwach Lokomotiwu. Ostatnią z nich dołożył w niezwykle prestiżowym starciu z Zenitem Sankt Petersburg, które pozwoliło drużynie z Moskwy odnieść niezwykle ważne zwycięstwo i awansować na drugą pozycję w tabeli rosyjskiej ekstraklasy, gdzie trzy pierwsze miejsca okupują zespoły z 23 punktami na koncie - FK Rostów, Lokomotiw Moskwa i Zenit Sankt Petersburg.

Przy okazji należy dodać, że dużą rolę przy tym trafieniu odegrał Maciej Rybus. Drugi z naszych reprezentantów popisał się znakomitym odbiorem, który rozpoczął bramkową akcję gospodarzy.

Przy osobie Krychowiaka wypada także nadmienić, że „Kolejarze” zdobyli w obecnych rozgrywkach 21 goli i przy aż dziewięciu z nich swój kluczowy udział miał nasz zawodnik, który do wspomnianych już sześciu bramek dołożył jeszcze trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy