Krzysztof Piątek w tarapatach? Będzie miał konkurenta z Premier League

Krzysztof Piątek w tarapatach? Będzie miał konkurenta z Premier League fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Fabrizio Romano [Twitter]

İstanbul Başakşehir lada moment powinien sfinalizować transfer Emmanuela Dennisa z Nottingham Forest - podaje Fabrizio Romano. To nie najlepsza wiadomość dla zawodzącego Krzysztofa Piątka.

Krzysztof Piątek równie szybko jak znalazł się w piłkarskim niebie, tak z niego spadł. Po świetnym okresie w Genoi trafił do AC Milanu, w którym zaliczył udany początek. Kilka miesięcy później jego forma wyparowała, co zakończyło się transferem do Herthy Berlin.

Od momentu opuszczenia Mediolanu kariera 28-latka to równia pochyła. Po przygodach we Fiorentinie i w Salernitanie trafił w ramach wolnego transferu do İstanbulu Başakşehir. Wydawało się, że na tureckiej ziemi będzie miał szansę na odbudowę formy.

Niestety, początek Piątka w Stambule nie zwiastuje poprawy sytuacji.

W trzech pierwszych spotkaniach polski napastnik nie strzelił żadnej bramki i nie zanotował asysty. Z pewnością zadania nie ułatwia mu postawa całej drużyny, aczkolwiek to właśnie od autora jedenastu bramek w narodowym trykocie oczekiwano konkretów.

Stołeczny zespół reaguje i sprowadza nowego snajpera, o czym donosi Fabrizio Romano.

Za zdobywanie goli w zespole Cagdasa Atana będzie odpowiadał Emmanuel Dennis, który rozegrał ponad 50 spotkań w Premier League. Szczególnie dobrze prezentował się podczas kampanii 2021/2022, gdy w trykocie Watfordu zdobył dziesięć bramek, dokładając jeszcze sześć asyst.

Zeszłego lata trafił do wspomnianego Nottingham Forest, w którym kompletnie sobie nie poradził.

Nigeryjczyk zawita nad Bosfor w ramach wypożyczenia bez opcji wykupu. Obecnie obydwa kluby dopinają ostatnie szczegóły transakcji. Wkrótce 25-latek uda się do Stambułu, gdzie sfinalizuje przeprowadzkę.

Dla Piątka przyjście Dennisa może być sporym problemem. Sensacyjni mistrzowie kraju z 2020 roku przeważnie grają jednym napastnikiem, co oznacza, że trener będzie musiał wybierać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy