Krzysztof Piątek z golem przeciwko Juventusowi [WIDEO]

Paweł Hanejko

Krzysztof Piątek wykorzystał rzut karny, a jego Salernitana prowadzi do przerwy z Juventusem w stosunku 2-0.

W niedzielny kontynuowane są mecze w ramach włoskiej ekstraklasy. W jednym z dzisiejszych starć naprzeciw siebie stanęły zespoły Juventusu oraz Salernitanty.

O ile w pierwszej z tych ekip na ławce znalazł się mocno eksploatowany ostatnio Arkadiusz Milik, o tyle w ekipie goście od pierwszej minuty na placu gry zameldował się Krzysztof Piątek.

Faworytem tej potyczki byli oczywiście podopieczni Massimiliano Allegriego, ale pierwsza do głosu doszła Salernitana. Wynik już w 18. minucie tej rywalizacji otworzył Antonio Candreva.

Kiedy wydawało się, że kwestią czasu jest gwizdek oznajmiający przerwę, piłkę w polu karnym zagrał Gleison Bremer, a arbiter tego spotkania wskazał na jedenasty metr.

Do piłki podszedł Krzysztof Piątek, który dobry występ udokumentował golem. Dla Polaka było to premierowe trafienie w nowych barwach.

Do przerwy Salernitana prowadzi więc 2-0.