Kto na prawą obronę? Lista życzeń Barcelony

Kto na prawą obronę? Lista życzeń Barcelony
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Wszystko wskazuje na to, że Aleix Vidal zimą opuści Barcelonę.

Przygoda 27-letniego obrońcy z katalońskim klubem od początku nie układała się dobrze. W poprzednim sezonie Hiszpan rozegrał w sumie 14 spotkań w jego barwach. W tym - wyszedł na murawę dwukrotnie.


Jego odejście z Barcelony jest w zasadzie przesądzone i dlatego Roberto Fernández intensywnie pracuje nad sprowadzeniem nowego prawego defensora. Na liście dyrektora sportowego ma znajdować się pięć nazwisk: João Cancelo (Valencia), Joshua Kimmich (Bayern), Darijo Srna (Szachtar), Héctor Bellerín (Arsenal) oraz Stephan Lichtsteiner (Juventus).


Srnę i Lichtsteinera trzeba oczywiście traktować jako opcje krótkoterminowe, bowiem pierwszy w 2017 roku skończy 35, a drugi 33 lata. Trzech pozostałych wydaje się rozsądnym rozwiązaniem na wiele sezonów, jednak będzie to brane też oczywiście przy ustalaniu ewentualnej kwoty transferu. Trudno spodziewać się, by Arsenal czy Bayern były skłonne do jakichkolwiek negocjacji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy